Black Friday’de Alışveriş Çılgınlığı ''Los Angeles (4) - Las Vegas (2) ''

Oda Seçenekleri ve Fiyatlar

Seçilen Tarih İçin Turumuz Dolmuştur !
Seçilen tarih İçin müsait oda bulunmamaktadır..

Turda Öne Çıkanlar

.. - ..

Black Friday Alışveriş Çılgınlığı
Alışveriş Turları Dahil
Türk Hava Yolları ile direkt seferler
Tüm Turlar Dahil
Çok Tecrübeli Rehberlik Hizmeti

Program

.. - .. Tur Programı

Black Friday’de Alışveriş Çılgınlığı
Los Angeles (4) – Las Vegas (2)
Tüm Turlar ve Alışveriş Turu Dahil!

1. GÜN         İSTANBUL – LOS ANGELES    
27 Kasım    
İstanbul Havalimanında saat 05:00de bulunma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 179 nolu seferi ile saat 08:25de Amerikanın en büyük şehirlerinden biri olan Los Angeles'a hareket. Yaklaşık 11 saatlik bir uçuştan sonra saat 11:55'de Los Angelesa varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel aracımız ile ilk olarak bu güzel şehri tanıtan bir tur yapacağız. İlk durağımız Los Angeles şehrinin merkezi olarak bilinen Downtown. Burada göreceğimiz yerler Olvera caddesi, Los Angeles şehrinin siluetini oluşturan gökdelenler ve şehrin ilk kurulduğunda oluşan tarihi merkezler. Daha sonra, filmlerden anımsayacağınız Hollywood Bulvarı. Burada Oscar törenlerinin yapıldığı Kodak tiyatrosu (Yeni adıyla "Dolby Theater"), ünlü filmlerin galalarının yapıldığı Çin tiyatrosu, sinema ve müzik sanatçılarının el ve ayak izleri, ayrıca Şöhretler Yolu göreceğimiz yerler arasında. Ayrıca bu bölgeden şehrin simgesi olan Dev Harflerle yazılı ünlü Hollywood yazısını fotoğraflama şansını bulacaksınız. Daha sonra ünlü Sunset Strip bulvarından Santa Monica bulvarına geçerek Beverly Hills’e ulaşıyoruz. Burada Beverly Hills’in meşhur sembolünü göreceğiz. Daha sonra’’Pretty Woman’’ filminin çekildiği, dünyanın en lüks mağazalarının yer aldığı, meşhur Rodeo Drive’da kısa bir yürüyüş yapıp, Elvis Presley ve John Lennon gibi yıldızların senelerce ikamet adresi olan "Beverly Wilshire Otel"ini göreceğiz. Rodeo Drive’dan ayrıldıktan sonra otelimize transfer. Odaların dağılımında sonra serbest vakit. Geceleme otelimizde.

2. Gün         LOS ANGELES (Thanksgiving)                   
28 Kasım    
Sabah Sahil Kentleri turunu yapacağız.  Amerika turları içerisinde kesinlikle kaçırılmaması gereken bu programda Amerika’nın en yoğun ikinci limanı olan Long Beach’de, ünlü Queen Mary gemisini, Formula 1 yarışlarının yapıldığı pisti göreceğiz (Grand Prix of Long Beach). Pasifik Okyanusu kıyısından güneye doğru inerek; Seal Beach, Huntington Beach, Newport Beach, Corona del Mar, Laguna Beach görülecek diğer yerler arasındadır. Turdan sonra otelimize geri dönüş, hazırlanma ve Thanksgiving yemeğimiz için otelden ayrılıyoruz. Geçeceğimiz restoranda grupça Amerikan Kültüründe çok önemli bir yer tutan bugünü yerinde yaşayıp, güzel anılar biriktirdikten sonra otelimize geri dönüyoruz. Geceleme otelimizde .
NOT: Midway uçak gemisi ziyareti sadece dışarıdan fotoğraflama olarak yapılacaktır.

3. Gün         LOS ANGELES (Blackfriday)   
29 Kasım    
Sabah alışveriş için Premium Outlet’e gidiyoruz. Günümüzün 8 saatini burada geçireceğiz, daha sonra Best Buy’a giderek elektronik alışverişlerimiz tamamlıyoruz. Akşam yemeğinden sonra otelimize dönüş ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

4. Gün         LOS ANGELES     
30 Kasım    
Sabah ikinci günümüzü yine alışveriş ile geçireceğiz. Bugün outlet değil, Mall’lara giderek geçireceğiz. 2 farklı alışveriş merkezinde 5’er saat vereceğiz. Turdan sonra akşam Santa Monica’ya gidiyoruz. Sokak sanatçılarının gösterileriyle dolu ışıl ışıl Santa Monica’da bulunan şık kafelerde bir şeyler içerek yorgunluğunuzu atabilir, akşam yemeğinizi bu güzel yerde bulunan restoranlardan birinde alabilirsiniz. Geceleme otelimizde.


5. Gün         LOS ANGELES – LAS VEGAS  
01 Aralık     
Sabah Nevada eyaletinin en önemli turistik merkezi olan, dünyanın en büyük otellerine de ev sahipliği yapan gecelerin şehri Las Vegas’a hareket edeceğiz. Baş döndürücü şehre girer girmez meşhur Las Vegas Bulvarını ve otelleri anlatan bir panoramik tur yapıyoruz. Otele yerleşme ve ardından otel oryantasyonu. Akşam Las Vegas Strip’te yürüyüş ve otellerin görsel açık hava şovlarını izleme imkânı. Las Vegas’ın dünyaca ünlü şovlarına gitmek isteyen misafirlerimizin transferlerini yapacağız. Akşam şansınızı denemek için binlerce masa ve slot sizleri bekliyor. Arzu edenler Las Vegas’ın en yeni görsel şovu olan, kendisi de muhteşem bir yapı olan Sphere’e gidebilirler. (Gitmek isteyenler Los Angeles’ta rehberlerine bilet aldırabilirler.) Geceleme otelimizde.

6. Gün          LAS VEGAS
02 Aralık     
Sabah erkenden Las Vegas’tan Arizona Eyaletinde bulunan Grand Canyon’a doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir yolculuktan sonra Grand Canyon’a varıyoruz. Burada grubumuz ikiye ayrılacak, tura dahil olan tura katılan misafirlerimiz bizlere çevreyi gezdirecek otobüslere biniyor. Son nokta olan Eagle Point'te (Kartal Noktası) Canyon'un muhteşem fotoğraflarını 800 metrelik uçurumun hemen yanından çekme imkanı buluyoruz. Yine burada Hualapai Kızılderililerin çadırlarını fotoğraflama imkanımız oluyor. Buradan tekrar otobüse binerek Guano Point’e gidiyoruz.  Hualapai Kızılderililerin hazırladığı yemekleri yerken yine başka bir muhteşem manzaraya tanık oluyoruz. Yemekten sonra Terminale geri donup aracımıza binerek Las Vegas’a doğru yola çıkıyoruz.

Arzu eden misafirlerimiz ise ekstra olarak (250$) ödeyerek helikopter ile gezilerini taçlandırabilirler. Varışımızı takiben helikopterleri organize eden görevliler bizleri helikopterlere götürüyor. 5-6 kişilik helikopterler Canyon'un en altında bulunan Colorado Nehrine doğru inerken muhteşem Canyon manzarasıyla büyüleneceksiniz. Daha Sonra Helikopterler bizleri yukarıya çıkarırken yine muhteşem manzaralara tanık oluyoruz. Helikopterin devamında yukarıdaki turu da yaptıktan sonra Las Vegas’a dönüş. Hayatta bir kez mutlaka görülmesi gereken ve Dünya'nın 7 doğal harikasından biri olan bu muhteşem Canyon'un sahibi olan Hualapai Kızılderilileriyle tanışma fırsatı olan bu turu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Tur sonrası dönüşte Las Vegas Mall’da kısa bir mola vererek fiyatları görme imkanı sunacağız. Daha sonra otele geçiş ve geceleme otelimizde.

7. Gün         LAS VEGAS – LOS ANGELES  
3 Aralık       
Sabah otelimizi terk ediyor ve Los Angeles’e doğru yola çıkıyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molasından sonra Los Angeles‘e varış. Los Angeles varış saatimize göre hava alanına transfer ve Türk Hava Yollarının TK 10 nolu seferi ile saat 18:25'de İstanbul'a uçuyoruz.

8. Gün         İSTANBUL  
04 Aralık     
Yerel saat ile 18:25'de İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

Services Included

.. - .. Services Included

* Türk Hava Yolları ile İstanbul – Los Angeles – İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti    
* Havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları        
* Los Angeles’da 4* Millenium Biltmore veya benzeri otelde 4 gece oda bazında konaklama
* Las Vegas’da 4* Sahara otelde 2 gece oda bazında konaklama
* Las Vegas’ta Mall Turu
* Grand Canyon Kara turu
* Los Angeles Şehir Turu
* Los Angeles’da iki tam gün Alışveriş çılgınlığı
* Santa Monica turu
* Thankgiving Akşam Yemeği
* Sahil Kentleri turu
* Resort Fee ve şehir ayak bastı ücretleri        
* Tüm transferler    
* Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti.

Services not Included

.. - ..  Services not Included

Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
Sabah Kahvaltıları
Öğle ve akşam yemekleri
Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5$ önerilir)
Ekstra olarak belirtilen turlar

Cancellation Policy

.. - .. İptal Koşulları

1. Tüketicinin gezisinin başlamasına 30 gün kalaya kadar (gezinin başlangıç günü sayılmaz) tura katılmaktan vaz geçmesi durumunda ödemiş olduğu ücretin tamamı (uçak bileti hariç) iade edilir. Ancak yurt dışı seyahatlerinde vize hizmeti verilmiş ise iade edilmez. Amerika İç hat biletlerinin iadesi yoktur. Bazı turlarımızda Dış Hat ve Amerika İç Hat Uçak Biletleri (Türkiye çıkış/dönüş) tur kalkışı kesinleştiğinde kesilebilir. Bu biletlerde havayolundan gelecek ceza işlemine göre değerlendirilecektir.

2. Tüketici gezinin başlamasına 29 ile 15 gün kalaya kadar rezervasyonunda iptal-değişiklik talebi durumunda (uçak bileti hariç) gezi bedelinin % 50 si yanar. Amerika İç hat biletlerinin iadesi yoktur. Türkiye çıkış biletlerde havayolundan gelecek ceza işlemine göre değerlendirilecektir.

3. Tüketici gezinin başlamasına 14 ile 8 gün kalaya kadar rezervasyonunda iptal-değişiklik talebi durumunda toplam gezi bedelinin % 80i yanar.

4. Tüketici gezinin başlamasına 7 gün ve daha az olması durumunda rezervasyonunda iptal-değişiklik talebinde toplam gezi bedeli yanar ve iade edilmez.

5. Laranazusa tura katılacak olan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak ve/veya gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 20 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Böyle bir durumda tüketici ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir.

6. 10 Kişi üzeri grup rezervasyonlarında otellerle kontrat yapıldığı için iptal şartları değişiklik göstermektedir. Gruplara özel kontrat teklif sırasında paylaşılacaktır. 

Bilgi Dokumanları