AMERİKA VİZESİ

Amerika’ya Turistik olarak seyahat düşünüyorsanız, vizeniz olmak zorundadır. Amerika vizeleri şahsi başvuru olup, internet üzerinden başvuru formunun doldurulması ile yapılmaktadır. Vize ücreti 185 USD’dır. Forma aşağıdaki link’ten ulaşabilirsiniz:
https://ceac.state.gov/genniv/

VİZESİ BİTENLER İÇİN ÖNEMLİ NOT !

2007’den sonra parmak izi vererek alınmış bir vizeniz var ve süresi 1 sene içinde bitti ise, randevu tarihine ihtiyaç duymadan vizenizi yenileyebilirsiniz. Yapmanız gereken işlem online formu doldurarak, ücreti ödemek ve pasaportunuzu posta yolu ile seçtiğiniz konsolosluğa yollamanızdır. 0-14 Yaş çocukların ebeveynlerinde geçerli vize var ise yine aynı uygulamadan yararlanabilirler.


Amerika Vize Hizmetimiz

Formu doldurmak zor ve uzun gelen veya hata yapmaktan korkan misafirlerimiz için vize hizmeti sunmaktayız. Hizmet bedeli, vize bedeli de dahil olmak üzere 285 USD’dır. Sunmakta olduğumuz hizmet vize almanıza bir etki sağlamayacaktır. Verdiğimiz hizmet ile formunuzun ve evraklarınızın doğru bir şekilde hazırlandığından emin olacağız. Ayrıca şu an için çok ileri (2023) tarihe verilen randevularınızı takip ederek, mümkün olan en yakın tarihe çekmek için çaba göstereceğiz.

Vize evrak listelerine aşağıdaki menüden ulaşabilirsiniz;